Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Kierowcy uważajcie na łosie! [FOTO, FILM]


Nasiliła się w ostatnim czasie obecność łosi w pobliżu naszych dróg. Kierowcy muszą zachować naprawdę zwiększoną uwagę nawet na niezalesionych odcinkach dróg, bowiem zderzenie pojazdu z łosiem zawsze pozostaje bardzo niebezpieczne.


Niedawno pisaliśmy o  przebieganiu łosia przez starą siódemkę w okolicy starych Kosin i Wiśniewa. Wczoraj jeden z czytelników przesłał nam zdjęcia martwego łosia leżącego w rowie za Kluszewem, na pograniczu powiatów mławskiego i ciechanowskiego. Prawdopodobnie potrącił go samochód ciężarowy. O tym, że łoś nie obawia się pojazdów ani widoku ludzi świadczy też krótki filmik ze spotkania z łosiem w okolicy pomiędzy Wolą Kolonią a Trzcianką nadesłany w czwartek przez innego z czytelników.

Tak więc kierowcy, uważamy szczególnie na łosie!.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x