Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Policja poszukuje świadków śmiertelnego wypadku pod Czerwińskiem


Płońska policja poszukuje świadków wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym, do którego doszło 31 marca br. w miejscowości Wola, gm. Czerwińsk nad Wisłą.


Przypominamy, że tego dnia około godz. 9:00 funkcjonariusze zostali skierowani do rannej, nieprzytomnej kobiety, która leżała w przydrożnym rowie. 65-letnia rowerzystka, potrącona prawdopodobnie przez samochód osobowy, przetransportowana została do szpitala, gdzie zmarła.

Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że sprawca tego zdarzenia mógł się poruszać pojazdem Audi Q7 koloru ciemno szary metalik, rok produkcji 2010-2015. Ze śladów zabezpieczonych na miejscu zdarzenia wynika, że auto ma uszkodzony przedni zderzak po prawej stronie, kratkę zderzaka i reflektor.

W toku prowadzonego postępowania policjanci ustalili, że osoba kierująca tym autem zatrzymała się kilkanaście metrów od miejsca zdarzenia, wysiadła na chwilę z pojazdu, a następnie z dużą prędkością odjechała w kierunku miejscowości Czerwińsk nad Wisłą. W Czerwińsku pojazd skręcił na rondzie w kierunku Naruszewa, po czym dojechał do miejscowości Radzikowo.

Po raz kolejny apelujemy do wszystkich osób posiadających informacje w sprawie tego zdarzenia, o zgłoszenie się do Komendy Powiatowej Policji w Płońsku lub kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 47 703 35 00. Istotne i pomocne mogą być wszystkie nagrania z monitoringu umieszczonego wzdłuż drogi przejazdu auta oraz nagrania z wideorejestratorów samochodów poruszających się w dniu 31.03.2022r. W godz. 8:00-9:00 drogą krajową nr 62 na odcinku Płock-Zakroczym

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x