Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Oko w oko z łosiem przebiegającym przez starą „siódemkę” [FOTO]


Zderzenie z auta z tak dużym zwierzęciem jakim jest łoś zawsze jest bardzo niebezpieczne. Zwierzęta te jednak przemieszczają się i bywa, że ich trasy biegną akurat w poprzek dróg . Taki obrazek uwiecznił dzisiaj rano jeden z naszych czytelników na odcinku starej „siódemki” pomiędzy Wiśniewem a Starymi Kosinami. Dorodny łoś majestatycznie przebiegł przez całą szerokość asfaltowej jezdni, nic nie robiąc sobie z nadjeżdżających pojazdów. To dzisiejsze spotkanie na szczęście zakończyło się pamiątkową fotką, ale kierowcy uważajcie na zwierzęta na drodze!


red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
12 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Pola
Pola
1 rok temu

No i co w związku z tym ? Szkoda że nie napisaliście przestroga dla innych. Dla ludzi o mocnych nerwach. Nie mata o czym pisać ? To może weźcie temat inflacji, drożyzny, podwyżek stóp procentowych, albo dlaczego zdejmowane są flagi Polski w sejmie innych instytucjach państwowych a wieszane ukraińskie. To są tematy. Nowa jak to powiedział nasz bohater nie strasz nie strasz dudu mamy nową Polin

Jordan
Jordan
1 rok temu
Reply to  Pola

Rozdawnictwo kosztuje,a rząd cały czas rozdaje na prawo i lewo.Tylko niestety nie ze swoich,wszyscy płacimy krocie za ich rozdawnictwo.Teraz jeszcze Ukrainę trzeba utrzymywać,chory kraj.

kos
kos
1 rok temu
Reply to  Pola

Pola,
A Ty tak poważnie?

Jan3Waza
Jan3Waza
1 rok temu

na bank rozglądał się za donkiem

ziuu
ziuu
1 rok temu
Reply to  Jan3Waza

jan 3 dzban

Anonim
Anonim
1 rok temu
Reply to  Jan3Waza

Za dużo wiedzy czerpiesz z radia co ma ryja oraz od Antka smoleńskiego.

Jan3Waza
Jan3Waza
1 rok temu
Reply to  Anonim

nowy mój krul to Antek ale Królikowski

Anty
Anty
1 rok temu
Reply to  Jan3Waza

Czas zmienić lekarza.

Jan3Waza
Jan3Waza
1 rok temu
Reply to  Anty

to zmieniaj , jestem za.

Anty
Anty
1 rok temu
Reply to  Jan3Waza

Widzę, że twój przypadek jest beznadziejny i medycyna jest tu bezsilna. Pozdrów Putina i Balbinę z Orbanem

AntekK
AntekK
1 rok temu
Reply to  Anty

Gdyby nie ten Balbina to dziś byłbyś zdany od widzimisię jegomościa zbrodniaża postawimy pod ścianą bez żadnego wyjścia , a poruszanie tematów od łosia po pana ktosia to naprawdę trzeba mieć rozmach i burzę w mózgu . Jak to mówił Cejrowski jak już się powołujemy na autorytety z głupkami się nie dyskutuje , głupków się zwalcza.

Anty
Anty
1 rok temu
Reply to  AntekK

Cejrowski – autorytet. To mi zaimponowałeś.
Pełen podziw za działania śpiocha i jednocześnie donosiciela Żolborskiego.
A odnośnie zmiany tematu to Jan 3 Dzban go zaczął – widać komuna mu nie obca.

12
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x