Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Uszkodzone dachy, przewrócone drzewa i pożary suchych traw


Wczorajszy dzień obfitował w strażackie interwencje. Dość silny wiatr spowodował, że pojawiły się wezwania do uszkodzenia dachów i zagrażających bezpieczeństwu drzew. Takie interwencje podejmowali strażacy zarówno z jednostek OSP jak też i mławskiej JRG już od godziny 16:37 aż do 23.


Wiatr uszkodził pokrycie dachowe na budynku gospodarczy, w Dobrej Woli (gm. Lipowiec Kościelny) i na budynkach mieszkalnych w Bogurzynie (gm. Wiśniewo) i Strzegowie. Na szczęście nie były to zdarzenia bardzo groźne. Do powalonych, bądź zagrażających bezpieczeństwu drzew strażacy wyjeżdżali siedem razy. W pięciu przypadkach były to zdarzenia na drogach, dwukrotnie usuwali drzewa przy budynkach.

Suche trawy paliły się też wczoraj w Szreńsku. Tam pożar ugasili strażacy z OSP Szreńsk.

red.

fot. OSP Szreńsk/OSP Konopki

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x