Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Rocznica Smoleńska. Będzie uroczystość pod dębem



Burmistrz Miasta Mława zaprasza na uroczystość upamiętnienia ofiar katastrofy lotniczej pod Smoleńskiem. W 12. rocznicę wydarzenia – w niedzielę 10 kwietnia 2022 r. o godzinie 8:41 – mławianie spotkają się przy dębie pamięci w południowej pierzei Starego Rynku, by wspomnieć 96 osób, które straciły życie w drodze na obchody 70. rocznicy zbrodni katyńskiej.

Przypomnijmy, że samolot Tu-154, na pokładzie którego znajdowało się 96 osób – członkowie polskiej delegacji z Prezydentem Rzeczypospolitej Polskiej Lechem Kaczyńskim i jego małżonką Marią Kaczyńską na czele oraz załoga samolotu – rozbił się w pobliżu lotniska Smoleńsk-Siewiernyj 10 kwietnia 2010 r. o godzinie 8:41 czasu polskiego. W 12. rocznicę katastrofy mławianie złożą przy dębie pamięci na Starym Rynku wiązanki kwiatów i zapalone znicze.

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
3 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
BACZNY OBSERWATOR .!!!!!
BACZNY OBSERWATOR .!!!!!
1 rok temu

A więc przypomnijmy !!! czy znajdziemy wreszcie odpowiedz napytanie, jak doszło do katastrofy, jaką rolę w tej katastrofie odegrał OBECNY WÓDZ PIS JAROSŁAW KACZYŃSKI, I KIEDY UJAWNIONA ZOSTANIE ROZMOWA BRACI PRZED LĄDOWANIEM SAMOLOTU. Dlaczego Prezydent wysłał do kabIny pilotów gen BŁASIKA, KTÓRY PRZY PODEJŚCIU DO LĄDOWANIA N WYSOKOŚCI 100 M, MÓWIŁ DO PILOTÓW ŚMIAŁO, ZMIEŚCISZ SIĘ !!! –Dlaczego głowni organizatorzy tego wyjazdu –DUDA-SASIN, nie ponieśli konsekwencji !!! dlaczego wrak samolotu do dziś znajduje się w SMOLEŃSKI ???— CZY NADAL MAMY WIERZYĆW OPOWIEŚCI ANTONIEGO MACIEREWICZA ???

AN@
AN@
1 rok temu

Nie znajdziemy bo nie chodzi o to żeby złapać króliczka tylko gonić króliczka.

baczny obserwator!!
baczny obserwator!!
1 rok temu
Reply to  AN@

Uważam że przyjdzie taki czas!! kiedy od słuchamy taśm, z nagrana rozmowa KACZYNSKICH !!– i wtedy winni KATASTROFY szybko się odnajdą!!!

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x