Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Konkursowa palma już gotowa


Środowiskowy Dom Samopomocy w Mławie bierze udział w konkursie „Mławska Palma Wielkanocna” organizowanym przez Stowarzyszenie „Wspólnota Mariacka” oraz Parafię Matki Bożej Królowej Polski w Mławie.


Uczestnicy i terapeuci ŚDS włożyli sporo trudu i wykonali piękną palmę, która weźmie udział w konkursie. Zgodnie z regulaminem została już przekazana do oceny organizatorom konkursu. Teraz z niepokojem ale i nadzieją, czekają na rozstrzygnięcie konkursu.

– Mamy iskierkę nadziei, że nasza palma zostanie dostrzeżona przez jury konkursowe. Trzymamy kciuki za wygraną – liczą w ŚDS.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x