Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Uroczysty akt pasowania przedszkolaków. Przydał się czarodziejski ołówek [FOTO]


Od dawna doskonale wiadomo, iż wszystko zaczyna się od przedszkola. 29 marca nowi adepci grup Biedronki, Stokrotki i Krasnale wstąpili w poczet przedszkolaków Miejskiego Przedszkola Samorządowego Nr 3 w Mławie. To wyjątkowy dzień, ponieważ na widowni obecni byli rodzice i dopingowali podczas pierwszego publicznego wystąpienia małych nowych przedszkolaków. Pan Dyrektor za pomocą czarodziejskiego ołówka dokonał uroczystego aktu pasowania. Nie zabrakło życzeń, nagród i dyplomów, oraz wzruszeń.


źródło i foto: MPS nr 3

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x