Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Spotkanie świąteczno – szkoleniowe Kół Gospodyń Wiejskich


2 kwietnia 2022 r. sala konferencyjna mławskiego starostwa wypełniła się w znaczącej większości przedstawicielkami (choć byli też przedstawiciele) kół gospodyń wiejskich z terenu naszego powiatu. Spotkanie, miało charakter świąteczny, ale w swoim programie zaplanowaną miało też część szkoleniową.


Na spotkanie zaproszone zostały delegacje poszczególnych KGW zarejestrowanych w Mławskim Biurze Powiatowym ARiMR. W spotkaniu uczestniczyła również poseł Anna Cicholska, starosta mławski Jerzy Rakowski, wicestarosta Krystyna Zając oraz Jolanta Karpińska, zastępca kierownika mławskiego oddziału ARiMR.

W szkoleniu uczestniczyły przedstawicielki 22 kół gospodyń wiejskich naszego powiatu. Gminę Dzierzgowo reprezentowały: KGW Rzęgnowo, KGW „Dobrogoszczanki” Dobrogosty i KGW „Kreatywny Szumsk”.

Gminę Lipowiec Kościelny: KGW – Turza Wielka i KGW Malinowe Usta Kęczewo .

Gminę Radzanów: KGW Glinkowianie Zgliczyn – Glinki, KGW w Radzanowie n/Wkrą „Aktywne Kobiety” i KGW „Józefinki” Józefowo.

Gminę Strzegowo: KGW „Czarnocin” w Czarnocinie, KGW Rudowo, KGW Mdzewo i KGW  ” Syberianki”.

 

Gminę Szreńsk: KGW „Dozinianki”

Gminę Szydłowo: KGW „Mazowszanki” Szydłówek, KGW Czerwone Korale Trzcianka i KGW Fajne Babki Piegłowo.

Gminę Wieczfnia Kościelna: KGW „Wesołe Babki” Kuklin .

Gminę Wiśniewo: KGW „Parafianki” Żurominek , KGW Bogurzynianki, KGW w Starej Otoczni „Na Szpilkach”  i KGW Stare Kosiny.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Zainteresowani
Zainteresowani
1 rok temu

A koło gospodyń Dębsk spoczęło na laurach? Nic nie robią i nigdzie nie jeżdżą. Pani Bogusiu co się z wami zrobiło,?

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x