Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Auto zniszczone, dwa jelenie nie żyją [FOTO]


O dużym szczęściu może mówić kierowca osobowego Forda Focusa, który na leśnym odcinku drogi za Lipowcem Kościelnym w stronę Żuromina zderzył się z dwoma jeleniami. Choć auto zostało zupełnie zniszczone nikt z pasażerów nie odniósł poważniejszych obrażeń. Zginęły jednak obydwa jelenie – jeden podczas zderzenia, a o odstrzale drugiego, rannego zwierzęcia zadecydował lekarz weterynarii.


Do zdarzenia doszło w niedzielę kilka minut po godzinie 16-tej. Miejsce zdarzenia zabezpieczali strażacy z JRG Mława oraz OSP Lipowiec Kościelny.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
5 1 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x