Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

17. rocznica śmierci Papieża – Polaka, św. Jana Pawła II


2 kwietnia o godzinie 21:37, wspólnym śpiewem „Barki” i modlitwą w intencji pokoju mławianie uczcili 17. rocznicę śmierci naszego Wielkiego Polaka – św. Jana Pawła II. Pod pomnikiem Papieża na Starym Rynku zapłonęły znicze i pojawiły się kwiaty.


Jak przypomniała w mediach społecznościowych parafia Św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Mławie, Jan Paweł II zmarł 2 kwietnia 2005 r. o godz. 21.37, w wigilię święta Miłosierdzia Bożego. Proces beatyfikacyjny rozpoczął się miesiąc po jego pogrzebie. Został jednym z patronów młodzieży i rodzin. Hasłem jego pontyfikatu było „Totus Tuus, Cały Twój”, które to wybrzmiewało przez całe życie Papieża Polaka.

red.

fot. fb

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
7 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo
Anonimowo
1 rok temu

Ksiądz Cesareo Gabarain, honorowy kapelan Jana Pawła II i kompozytor utworu „Pescador de hombres”, znanego w Polsce jako „Barka”, dopuścił się molestowania seksualnego w latach 70.

ChWm
ChWm
1 rok temu
Reply to  Anonimowo

Lecz się człowieku

baczny obserwator!!
baczny obserwator!!
1 rok temu
Reply to  ChWm

Raczej sam powinieneś się leczyć, z tej przypadłości !!!

ChWm
ChWm
1 rok temu
Reply to  Anonimowo

Pisz głupoty to cię znajdę

Anonimowo
Anonimowo
1 rok temu
Reply to  ChWm

Podaj adres, sam do Ciebie przyjdę

baczny obserwator!!
baczny obserwator!!
1 rok temu
Reply to  Anonimowo

Ta prawda strasznie boli wyznawców kościoła, w Polsce mamy wiele takich przykładów, !!!

7
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x