Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Strażacy w akcji. Pożary przy torach [FOTO, FILM]


Nie kończy się seria pożarów suchych traw. Wczoraj strażacy tylko w samej Mławie dwukrotnie gasili takie pożary. Obydwa zlokalizowane były w okolicy Alei Św. Wojciecha.


Pierwszy raz strażacy wyjechali do działań gaśniczych o godzinie 17:19. Paliły się suche trawy w pobliżu torów kolejowych od dawnego przystanku PKP Mława Miasto w kierunku oczyszczalni ścieków. Pożar był rozległy i objął około 2 ha powierzchni, a w akcji gaśniczej uczestniczyły w sumie cztery zastępy: dwa zastępy z JRG Mława oraz OSP Podkrajewo i OSP Turza Mała.

Po raz drugi strażacy gasili pożar suchych traw  przy Alei Św. Wojciecha na wysokości dawnej rampy kolejowej, około północy. Ten pożar był już mniejszy – objął powierzchnię około 0,5 ha, a gasiły go dwa zastępy z JRG Mława.

red.

fot. nadesłane

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x