Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Policja poszukuje zaginionej 80-latki spod Raciąża


Komenda Powiatowa Policji w  Płońsku poszukuje 80-letniej mieszkanki Kinik gm. Raciąż.  Halina Przybyszewska wyszła z domu minionej nocy i do chwili obecnej nie powróciła. Z informacji uzyskanych od rodziny zaginionej wynika, że kobieta cierpi na demencję starczą i ma zaniki pamięci.


Halina Przybyszewska, 80-letnia mieszkanka miejscowości Kiniki w gm. Raciąż, minionej nocy, pomiędzy godz. 21:00 a 8:00 wyszła ze swojego domu, udając się w nieznanym kierunku. Do chwili obecnej nie powróciła do miejsca zamieszkania i nie nawiązał żadnego kontaktu z rodziną.  

Zaginiona ma około 160cm wzrostu i jest szczupłej budowy. Ma krótkie, siwiejące włosy, ciemne oczy, owalną twarz. W chwili zaginięcia prawdopodobnie ubrana była w ciemne materiałowe spodnie i klapki typu crocs.

Znaki szczególne kobiety to: brak uzębienia, blizna po operacji usunięcia tarczycy, blizna po usunięciu wyrostka robaczkowego i widoczne żylaki na nogach. Z relacji rodziny zaginionej wynika, że kobieta cierpi na demencję starczą, otępienie i zaniki pamięci. 

Komenda Powiatowa Policji w Płońsku zwraca się z uprzejmą prośbą do osób i instytucji posiadających informacje, mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionej Haliny Przybyszewskiej o kontakt telefoniczny pod podane niżej numery:
Oficer dyżurny KPP w Płońsku 47 703 35 00 lub 47 703 35 50
Policja w całym kraju 997 lub 112 (z telefonu komórkowego)

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x