Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Ciągnik – widmo na „siódemce”


Jeszcze nie doszło do załamania pogody, a już dziwny widok mają kierowcy jadący „siódemką” w stronę Gdańska. W rowie za barierami energochłonnymi stoi ciągnik siodłowy bez naczepy. W pojeździe nie ma kierowcy i pojazd wygląda na porzucony.


Zanim jednak ktoś kierujący opuścił auto zjechał na pobocze za bariery i kilkadziesiąt metrów jechał spadzistym rowem. Na miejscu jest patrol policji i zapewne jeżeli kierowca się nie znajdzie, pojazd będzie musiał być odholowany.

Przyczyną tej sytuacji na pewno nie są warunki pogodowe, bo choć Rządowe Centrum Bezpieczeństwa rozesłało sms-y ostrzegające przez załamaniem pogody, to na razie w okolicach Mławy jest raczej wiosennie i śnieg, który napadał już w Warszawie, do nas jeszcze nie dotarł.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
3.5 2 votes
Oceń artykuł
guest
6 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Paweł
Paweł
1 rok temu

Chłop może w szoku jest, szukajta chłopa!

Oki
Oki
1 rok temu

Zasnął lub pijany

Mława
Mława
1 rok temu
Reply to  Oki

Ooo naprawdę?? A może jednak nie? Ps. Panowie z tej nieoznakowanej skody rejestracje zmieńcie za mocno w oczy się rzucacie

Oki
Oki
1 rok temu
Reply to  Mława

Dobrze że widać
Oddziaływanie prewencyjne dla piratów drogowych

krysztofiak
krysztofiak
1 rok temu
Reply to  Oki

Wybuchla kuweta i goscia oslepilo.

Oki
Oki
1 rok temu
Reply to  krysztofiak

Ufo go porwało

6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x