Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Rzęgnowo. Jechał za szybko, o wiele za szybko


Zatrzymany do kontroli w Rzęgnowie (gm. Dzierzgowo) kierowca Land Rovera przekroczył prędkość w terenie zabudowanym o ponad 50 km/h. 42-letni mieszkaniec pow. ciechanowskiego stracił prawo jazdy na 3 miesiące. Został ukarany mandatem w wysokości 1500 zł i 10 punktami karnymi.


Problem przekraczania dozwolonej prędkości na terenie Rzęgnowa zgłaszali już wcześniej użytkownicy Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa https://mapy.geoportal.gov.pl/iMapLite/KMZBPublic.html.

Miejsce to pozostaje w nadzorze ruchu drogowego.

źródło i fot. KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x