Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Młodszy bryg. Mirosław Wójcik otrzymał akt powołania na komendanta mławskiej straży pożarnej


Wczoraj pełniący dotychczas obowiązki komendanta mł. bryg. Mirosław Wójcik odebrał akt powołania na stanowisko komendanta Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Mławie z dniem 1 kwietnia. Z tej okazji załoga mławskiej komendy straży po powrocie z nominacją powitała go uroczystą zbiórką na dziedzińcu strażnicy i kwiatami.


Akty powołania mławskiemu komendantowi, a także komendantom powiatowym: w Żurominie (a został nim kierujący wcześniej mławską komendą st. bryg. Zbigniew Kąpiński), Sokołowie Podlaskim, a także zastępcy komendanta powiatowego w Sochaczewie wręczył w siedzibie komendy wojewódzkiej Mazowiecki Komendant Wojewódzki PSP nadbryg. Jarosław Nowosielski. Do nominacji dołączył też podziękowania za dotychczasową służbę i życzenia wielu sukcesów w pełnieniu nowych obowiązków służbowych.

red.

fot. str. Arkadiusz Malik – Komenda Wojewódzka PSP w Warszawie / KP PSP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Obserwator
Obserwator
1 rok temu

Gratulacje dla pana Mirosława!

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x