Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Policja zlikwidowała „dziuplę” samochodową pod Ciechanowem


Policjanci zlikwidowali „dziuplę” z kradzionymi pojazdami pod Ciechanowem. Zatrzymano dwóch mężczyzn. Grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.


W piątek, 25 marca policjanci z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu z płockiej komendy przeprowadzili udaną akcję na terenie powiatu ciechanowskiego. W dobę po otrzymaniu zgłoszenia o kradzieży samochodów marki Iveco policjantom udało się  zlokalizować miejsce ich ukrycia oraz zlikwidować tak zwaną „dziuplę” samochodową. Funkcjonariusze odzyskali dwa skradzione pojazdy oraz zatrzymali dwóch mężczyzn. Postawiono im zarzuty. Grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.

– Na podstawie zebranego materiału dowodowego śledczy przestawili jednemu z zatrzymanych, zarzut kradzieży trzech pojazdów z terenu powiatu płockiego. Podejrzany przyznał się do zarzutów. 37-letni mieszkaniec powiatu ciechanowskiego w sobotę, decyzją sądu, został tymczasowo aresztowany na okres trzech miesięcy. Kolejny z zatrzymanych, 39-latek usłyszał zarzut paserstwa. Mieszkaniec powiatu ciechanowskiego wynajmował posesję na potrzeby prowadzenia działalności przestępczej i pomagał w ukrywaniu skradzionych aut. Decyzją prokuratury objęty został policyjnym dozorem – informuje podkom. Marta Lewandowska.

źródło i fot.: KWP Radom

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Warzywko
Warzywko
7 miesięcy temu

Jeszcze tego co jajkiem handluje i samochody po domem mu sie pala samochody przerabia i tego co jechał koło basenu BMW 7 tutaj to dopiero dziupla jest

Urwis
Urwis
7 miesięcy temu
Reply to  Warzywko

może się przedstawisz konfituro ?

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x