Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Wsparli leczenie swojej szkolnej koleżanki. Zorganizowali wielkanocny kiermasz


To piękny przykład szkolnej solidarności i pomocy w trudnej sytuacji. Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 w Mławie chcąc wesprzeć leczenie uczennicy tej szkoły, Patrycji Szal zorganizowali wielkanocny kiermasz. W niedzielę 27 marca, przed kościołem pw. Św. Trójcy w Mławie prowadzona była akcja charytatywna. Można było na niej nabyć własnoręcznie wykonane wielkanocne ozdoby m.in. kolorowe pisanki, zajączki, czy świąteczne kartki.


– Duże zainteresowanie szkolnym kiermaszem wielkanocnym zorganizowanym przez SP nr 2 pokazuje, że ludzie potrafią być dla siebie dobrzy, serdeczni i uczynni. Wszystkim dzieciom, rodzicom i nauczycielom bardzo dziękujemy za pomoc w przygotowaniu akcji, z której dochód został przeznaczony na leczenie uczennicy Patrycji Szal – napisali zaangażowani w akcję uczniowie i nauczyciele.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x