Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Spacer z leśnikiem w rezerwacie przyrody „Góra Dębowa”


To nowa, ciekawa inicjatywa Nadleśnictwa Dwukoły. Minionej soboty prawie 50 osób uczestniczyło w akcji Lasów Państwowych pod hasłem „spacer z leśnikiem”.


Uczestnicy mieli okazję poznać wiele ciekawostek na temat gospodarki leśnej, ochrony przyrody, a także terenu Wzniesień Mławskich. Wszystko to odbyło się w scenerii szlaku pieszego w rezerwacie przyrody „Góra Dębowa”.

źródło: Nadleśnictwo Dwukoły

fot. Rajmund Szczepański

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Mlawianin
Mlawianin
8 miesięcy temu

A gdzie jest ten rezerwat przyrody „Góra Dębowa”? O czym jest ten artykuł? Może zamieścilibyście mapę tego szlaku, jego atrakcje, zdjęcia itp. A tak to troszkę bez sensu…

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x