Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Wygrał ponad 13,5 mln złotych w Lotto. Skąd wysłano zwycięski kupon?


Wyniki sobotniego losowania Lotto na pewno ucieszyły jednego szczęśliwca. Skreślone na jego kuponie liczby dały mu jedyną w tym losowaniu trafioną szóstkę i wygraną w wysokości ponad 13,5 mln złotych. Kupon wysłano z punktu na warszawskim Ursynowie, a wypełniony był na chybił – trafił.


Jak podał Totalizator Sportowy w sobotę 26 marca 2022 roku w losowaniu Lotto padła tylko jedna szóstka. Oznacza to rekordowo dużą wygraną, bo aż 13 571 453,60 zł.  Szczęśliwe w tym losowaniu liczby to: 2, 12, 30, 32, 40 oraz 48. W historii wygranych Lotto ta wysokość wygranej znalazła się na 78. miejscu. Warto też zauważyć, że kwoty wygrane w loterii (powyżej 2280 zł) obciążane są dziesięcioprocentowym podatkiem.

źródło: Totalizator Sportowy

red.  

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x