Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Z Grudziądza wrócili z medalami i życiowymi rekordami


Zawodnicy Klubu Sportowego Marlin Mława w minioną sobotę (26 marca) wzięli udział w XXII Grudziądzkim Pucharze Orki.  W zawodach brało udział 183 zawodników z 22 klubów z całej Polski. Mławscy pływacy powrócili z 29 rekordami życiowymi i medalami, zarówno w klasyfikacji indywidualnej jak i drużynowej.


Na szczególną uwagę zasługuje formuła rywalizacji, która polegała na zsumowaniu czasów zawodnika startującego we wszystkich czterech stylach i wyłonieniu najszybszego uczestnika.  10-13-latkowie rywalizowali na dystansie 50m, 14-latkowie i starsi na dystansie 100m.

Srebrny medal wywalczył Patryk Kaliszewski w kategorii 14 lat a Jakub Hincmanowski 3 miejsce w kategorii 13 lat.

Tuż za podium uplasowali się:  Marcel Bużycki, zajmując 4 miejsce w kategorii 14 lat, Konrad Hincmanowski – 4 miejsce w kategorii 16 lat, Daniłł Babenko – 5 miejsce w kategorii 11 lat, Amelia Stemplińska – 5 miejsce w kategorii 10 lat, Aleksander Rudziński 6 miejsce w kategorii 10 lat.

Wyżej wymienione osoby zostały nagrodzone statuetkami, dyplomami, oraz upominkami.

Nasi reprezentanci startowali również w sztafetach, w której szczególnie dobrze zaprezentowała się drużyna 2008 rocznika, w składzie: (Orkwiszewski, Kaliszewski, Bużycki, Sadza) zajmując 3 miejsce w bardzo mocno obsadzonej kategorii.

Podsumowując, zawodnicy KS Marlin ustanowili 29 rekordów życiowych, co należy uznać za ogromny sukces.

Mławski klub reprezentowali także: Nadia Florczak, Aleksandra Jaworska, Maria Komorowska, Natalia Lee i Pola Szczepkowska.

źródło i fot. KS Marlin

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
5 2 votes
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x