Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Ratusz zaprasza zainteresowanych wymianą źródeł ciepła i termomodernizacją


Burmistrz Miasta Mława zaprasza wszystkich mieszkańców Miasta Mława zainteresowanych dofinansowaniem w ramach programu „Czyste Powietrze” na spotkanie informacyjne, które odbędzie się 30 marca 2022 roku (środa) o godzinie 17.00 w sali ślubów (pok. 34) Urzędu Miasta Mława przy ul. Stary Rynek 19.


Zainteresowani mieszkańcy będą mogli uzyskać informację o dofinansowaniu do wymiany źródła ciepła w domach jednorodzinnych i termomodernizacji budynku. Podczas spotkania pracownicy Urzędu Miasta Mława wyjaśnią m.in.:

  • kto może zostać beneficjentem programu,
  • na jakie zadania można uzyskać dotację,
  • ile może wynieść dotacja dla poszczególnych poziomów dofinansowania,
  • w jaki sposób oraz gdzie można złożyć wniosek.

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x