Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Uwaga! Centrum Obsługi Uchodźców ogranicza czas pracy


Od poniedziałku 28.03.2022 r. Centrum Obsługi Uchodźców Wojennych w Mławie przy ul. Lelewela 7 będzie pracowało od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 18:00. Po godzinie 18:00 i w weekendy osoby potrzebujące pomocy mogą zgłaszać się do punktu w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 6.


W związku z faktem, że Miasto Mława uruchomiło kolejny punkt pobytu uchodźców wojennych wymagający całodobowej obsługi, zmianie ulega organizacja pomocy uchodźcom wojennym przybywającym do Mławy lub przebywającym w mieście.

Ograniczamy godziny pracy COUW przy ul. Lelewela 7. Przyjmowanie darów od mieszkańców oraz wydawanie ich uchodźcom będzie odbywało się od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 18:00. W tych godzinach także będziemy rejestrować w centrum nowe osoby przybywające do Mławy oraz udzielać pomocy w rozwiązywaniu różnych problemów.

Po godzinie 18:00 oraz w weekendy prosimy osoby, które potrzebują pomocy, aby kierowały się do nowego punktu pobytu uchodźców, zorganizowanego w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 6 w Mławie (wejście i wjazd od ul. Szkolnej). W tym miejscu zainteresowani otrzymają nocleg oraz wsparcie w zakresie pierwszej potrzeby.

Dotychczasowy numer telefonu Centrum Obsługi Uchodźców Wojennych w Mławie – 517 753 297 – nadal będzie czynny. Pozostaje kontaktem do COUW i równocześnie staje się całodobową infolinią dotyczącą spraw odnoszących się do pobytu uchodźców wojennych w Mławie.

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
3 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
PIJAK
PIJAK
2 lata temu

CO JUŻ ZACHŁYSTNĘLI SIĘ BRAĆMI ZE WSCHODU ?A PAPIEROSY I ALKOCHOL GZDZIE BĘDĄ WYDAWANE?

SMAKOSZ
SMAKOSZ
2 lata temu
Reply to  PIJAK

W MONOPOLOWYM CHYBA.A PASPORT MASZ ?

Wizjoner
Wizjoner
2 lata temu
Reply to  PIJAK

Jeszcze chwila roszczeń nie ma końca a dla Polaków lad

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x