Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Strażacy ponad 8 godzin walczyli z ogniem


fot. ilustracyjne


Pięć zastępów naszej straży pożarnej przez ponad 8 godzin gasiło od wczorajszego popołudnia pożar lasu i nieużytków w okolicy miejscowości Wąsosze i Chmielewko (gm. Wieczfnia Kościelna). Jak poinformowała mławska komenda straży pożarnej, ogień objął około hektara lasu i podobną powierzchnię nieużytków. Działania gaśnicze prowadzone były w trudnych warunkach, gdyż aby skutecznie stłumić ogień należało ciągnikiem wyciągać karpy.

W działaniach gaśniczych uczestniczyły dwa zastępy z OSP Wieczfnia Kościelna, zastęp OSP Piegłowo, zastęp OSP Mława oraz zastęp JRG Mława.

red.  

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x