Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Ratusz będzie współpracował z WKU


Burmistrz Miasta Mława Sławomir Kowalewski podpisał 24 marca 2022 r. z Wojskowym Komendantem Uzupełnień w Ciechanowie ppłk. Grzegorzem Marcińczakiem porozumienie dotyczące dalszej współpracy w realizowanych przez oba podmioty przedsięwzięciach. Zostało ono zawarte na okres 5 lat.


Porozumienie pomiędzy Wojskową Komendą Uzupełnień w Ciechanowie i Miastem Mława dotyczy wzajemnej współpracy w zakresie pozyskiwania społecznej akceptacji dla polityki obronnej państwa; kształtowania pozytywnego wizerunku oraz promocji profesjonalizacji Sił Zbrojnych RP; wspólnej organizacji uroczystości państwowych i wojskowych organizowanych na terenie miasta Mława; upowszechniania działalności wolontariackiej na rzecz obrony narodowej; integrowania środowisk żołnierskiego i lokalnego; upamiętniania miejsc pamięci narodowej związanych z walką o wolność i niezawisłość Rzeczypospolitej Polskiej oraz opieki nad nimi.

Burmistrz Sławomir Kowalewski i komendant ppłk Grzegorz Marcińczak zadeklarowali tym samym gotowość do dalszej współpracy i otwartość na realizację kolejnych wspólnych przedsięwzięć.

źródło i fot: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x