Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Wiosenny Dzień Samorządności w SP 3 [FOTO]


21 marca to kolejna, wyjątkowa data w kalendarzu roku szkolnego. Od wielu lat uczniowie naszej szkoły świętują nadejście wiosny. W tym roku odbył się korowód klas 0-3, podczas którego usłyszeliśmy okrzyki na cześć wiosny oraz wesołe piosenki. Uczniowie klas starszych oglądali filmy w specjalnie na ten dzień przygotowanym wiosennym kinie. Odbył się także konkurs na najciekawszą fryzurę . Na szkolnych korytarzach było wesoło i kolorowo. Tego dnia wszyscy uczniowie zamienili swoje plecaki na nietypowe „nosidła”.


źródło i fot. SP 3

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x