Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Tak dobrze się bawili, że nikomu nawet  przez myśl nie przeszły wagary


W tym roku obchodzimy 100 rocznicę śmierci patronki naszej Szkoły Podstawowej nr 7  – Zuzanny Morawskiej. W związku z tym z okazji Dnia Samorządności  uczniowie klas IV – VIII przypomnieli sobie życiorys  i twórczość naszej patronki, a następnie wykonywali różne zadania związane z postacią Zuzanny Morawskiej.


Były stacje zadaniowe, puzzle, wykreślanki i zadania interaktywne. Na koniec szkolnego dnia uczniowie projektowali logo szkoły. Tego dnia nie zapomnieliśmy także o innym ważnym święcie, a jest nim Światowy Dzień Osób z Zespołem Downa, na znak zwiększenia świadomości społecznej dotyczącej życia i funkcjonowania osób z dodatkowym chromosomem, uczniowie założyli dwie różne skarpetki. Wszyscy tego dnia dobrze się bawili i nikomu nawet  przez myśl nie przeszły… wagary.

źródło i fot. SP 7

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x