Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Policja poszukuje sprawy kradzieży paliwa


Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Przasnyszu, poszukują sprawcy kradzieży paliwa do której doszło 10 marca 2022 roku na jednej ze stacji paliw w Przasnyszu. Publikujemy wizerunek sprawcy zarejestrowany przez kamerę monitoringu, licząc na Państwa pomoc w ustaleniu jego tożsamości.


Do zdarzenia doszło w nocy 10  marca 2022 roku na stacji paliw w Przasnyszu przy ulicy Makowskiej. Nieustalony mężczyzna, poruszający się pojazdem osobowym marki AUDI, koloru ciemnego, dokonał kradzieży paliwa o wartości blisko 600 złotych. Pojazd którym poruszał się sprawca posiadał skradzione tablice rejestracyjne.

Publikujemy wizerunek sprawcy — mężczyzny w wieku 18 do 30 lat — zarejestrowany przez kamerę monitoringu, licząc na Państwa pomoc w ustaleniu jego tożsamości.

Zapewniamy anonimowość!

Prosimy wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia sprawcy przestępstwa, o kontakt z przasnyską komendą Policji pod nr 47 7048200 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej, można w tej sprawie skontaktować się z nami również za pośrednictwem komunikatora społecznościowego Messenger – Policja Przasnysz.

źródło: KPP Przasnysz

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x