Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Bezpłatnie zaczipujesz swojego psa


fot. ilustracyjne


Po raz kolejny rozpoczęła się akcja bezpłatnego czipowania psów, których właściciele mieszkają na terenie Miasta Mława.

Z bezpłatnej usługi elektronicznego oznakowania zwierzęcia można skorzystać w M-WET Przychodni Weterynaryjnej Mariusz Tomasz Murawski przy ulicy Rynkowej 18 w Mławie. Znakowanie psów finansuje Miasto Mława, w ramach realizacji Programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie Miasta Mława.

Akcja bezpłatnego znakowania psów potrwa do wyczerpania środków przeznaczonych w tegorocznym budżecie na ten cel, nie dłużej jednak niż do 30 listopada 2022 r.

Szczegółowe informacje o czipowaniu zwierząt można uzyskać pod numerem telefonu M-WET Przychodnia Weterynaryjna Mariusz Tomasz Murawski: 23 655 03 80 (w godzinach otwarcia: od poniedziałku do piątku 10:00 do 18:00, sobota 10:00 do 14:00).

Ratusz zachęca do korzystania z bezpłatnego czipowania!

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Mławianka
Mławianka
8 miesięcy temu

Panie Burmistrzu bardzo prosimy o dofinansowanie sterylizacji zwierząt, uchronimy je od bezdomności i zadbamy o ich zdrowie, szczególnie zdrowie suczek.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x