Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Bezpłatnie zaczipujesz swojego psa


fot. ilustracyjne


Po raz kolejny rozpoczęła się akcja bezpłatnego czipowania psów, których właściciele mieszkają na terenie Miasta Mława.

Z bezpłatnej usługi elektronicznego oznakowania zwierzęcia można skorzystać w M-WET Przychodni Weterynaryjnej Mariusz Tomasz Murawski przy ulicy Rynkowej 18 w Mławie. Znakowanie psów finansuje Miasto Mława, w ramach realizacji Programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie Miasta Mława.

Akcja bezpłatnego znakowania psów potrwa do wyczerpania środków przeznaczonych w tegorocznym budżecie na ten cel, nie dłużej jednak niż do 30 listopada 2022 r.

Szczegółowe informacje o czipowaniu zwierząt można uzyskać pod numerem telefonu M-WET Przychodnia Weterynaryjna Mariusz Tomasz Murawski: 23 655 03 80 (w godzinach otwarcia: od poniedziałku do piątku 10:00 do 18:00, sobota 10:00 do 14:00).

Ratusz zachęca do korzystania z bezpłatnego czipowania!

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Mławianka
Mławianka
2 lata temu

Panie Burmistrzu bardzo prosimy o dofinansowanie sterylizacji zwierząt, uchronimy je od bezdomności i zadbamy o ich zdrowie, szczególnie zdrowie suczek.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x