Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Wiosna zawitała też do przedszkolaków na Hożej [FOTO]


„Dzisiaj rano niespodzianie zapukała do mych drzwi Zapachniało zajaśniało Wiosna wiosna  wiosna ach to ty”. W dniu 21 marca w naszym przedszkolu na Hożej świętowaliśmy pierwszy Dzień Wiosny. Celem zabaw było kultywowanie tradycji związanych z powitaniem wiosny, integrowanie społeczności przedszkolnej i rozbudzanie wrażliwości na piękno przyrody. Podczas uroczystości wszystkie przedszkolaki żegnały Marzannę – symbol odchodzącej zimy okrzykiem i piosenką ,,Marzanno, Marzanno, Ty zimowa Panno, my Ciebie żegnamy, bo wiosnę witamy”. Cała społeczność przedszkola przebrana w barwne, wiosenne stroje przemaszerowała dookoła przedszkola niosąc Marzanny oraz śpiewając wiosenne piosenki. Pani Wiosna zaprosiła nas również na swój WIOSENNY BAL.


źródło i fot. ZPO nr 3

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x