Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Pierwszy dzień wiosny w SP 7 [FOTO]


Wesoło, kolorowo, ze śpiewem i muzyką  uczniowie klas I-III Szkoły Podstawowej nr 7 przywitali Pierwszy Dzień Wiosny. Nadejście wiosny potwierdziła też ciepła i słoneczna pogoda, która sprzyjała wyjściu przed szkołę. Za sprawą kolorowej kredy szkolny placyk zmienił się w kwiecistą łąkę. Szkolny Pierwszy Dzień Wiosny stał się też okazją, by zaprezentować przed szerszą publicznością swoje różnorodne talenty.


red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x