Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Roboty GeniBot już w użyciu [FOTO]


W końcu dotarły do Szkoły Podstawowej nr 3, długo oczekiwane roboty GeniBot i od razu uczniowie wzięli się do pracy. Roboty generalnie przeznaczone są dla klas 1-3 i 4-6, ale klasom starszym również sprawiły wiele frajdy. Starsze klasy sprawdzały możliwości robota jak również próbowały ułożyć zadania do rozwiązania z pomocą robota dla klas młodszych. Za pomocą robotów GeniBot najmłodsi uczą się kodować za pomocą kart jak również dostosowanego do robota programu Scratch. Do robotów szkoła dokupiła również tablety. Zestaw 4 robotów wraz z matą do programowania zakupiony został  w ramach programu „Laboratoria przyszłości”.


źródło i fot. SP 3

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x