Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Strażacy 2 godziny gasili pożar lasu i traw w Ługach [FOTO]


Przez ponad 2 godziny  5 zastępów straży pożarnej gasiło groźny i rozprzestrzeniający się pożar w miejscowości Ługi (gm. Szreńsk). Płonęły suche trawy, rżysko po kukurydzy oraz poszycie leśne. Do pożaru doszło wczoraj około południa. Jako wstępną przyczynę straż podaje zaprószenie ognia przez osoby dorosłe. W akcji gaśniczej brały udział zastęp JRG Mława i zastępy OSP ze Szreńska, Radzanowa, Rochni i Bieżunia.


Wśród sobotnich interwencji straży pożarnej pożar w Ługach był największy. Strażacy jednak oprócz tego trzykrotnie wyjeżdżali do palących się traw w Rydzynie Włościańskim, Szydłowie i Strzegowie.

red.

fot. OSP Szreńsk

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x