Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Uczniowie SP 7 na teatralnym spektaklu


Wśród uczniów klas 1-3 zapanowało ogromne poruszenie i radość! Po wielu miesiącach obostrzeń związanych z pandemią wyszliśmy do kina na spektakl teatralny „Pinokio”. W trakcie przedstawienia trudno było nie okazywać emocji! Dzieci z zapartym tchem śledziły przygody głównego bohatera, a od czasu do czasu próbowały udzielać mu rad, jak wydostać się z tarapatów.


– W drodze powrotnej do szkoły uczniowie dzielili się wrażeniami. Wszystkim dopisywał humor. Nawet pogoda nie spłatała nam figla! – cieszyli się najmłodsi uczniowie „siódemki”. 

źródło i fot. SP 7

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x