Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Wyróżnienie dla uczniów z SP6 w konkursie filmowym


Zespół uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 6 w Mławie otrzymał wyróżnienie w konkursie Zrób-my Nasz-Film „Historie zapisane w obrazie” 2021-2022, skierowanym do szkół podstawowych i ponadpodstawowych województwa mazowieckiego za film „Powieszonym 17 grudnia 1942”.


Jak podało jury w protokole doceniono m.in. za: wskazanie ważnego, potrzebującego dokumentacji tematu oraz formę, która jest świadectwem wrażliwości autorów i ich ciekawości umożliwiającej odkrywanie świata wokół nich.

Autorami wyróżnionej pracy byli: Zuzanna Bergolc, Rafał Branczewski, Szymon Krystkiewicz, Mateusz Matuszewski, Marcelina Merchel i Zuzanna Szynkiewicz. Gratulujemy! 🙂

Konkurs honorowym patronatem objęli: Marszałek Województwa Mazowieckiego i Mazowiecki Kurator Oświaty. Tradycyjnie, bo już po raz piąty jego organizatorem był Ośrodek Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie.

Zobacz film:

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x