Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Ważne dla mieszkańców Podmiejskiej. Powstanie innowacyjna stacja transformatorowa


W Mławie przy ul. Podmiejskiej zamontowana zostanie innowacyjna stacja transformatorowa. Jak zapewniają realizatorzy projektu, dzięki tym rozwiązaniom poprawią się warunki produkcji energii z mikroinstalacji. Dodatkowo mieszkańcy uzyskają możliwość sprzedaży usług redukcji zużycia lub generacji energii, za pośrednictwem przeznaczonej do tego celu internetowej platformy zakupowej


21 marca 2022 roku o godz. 17 w Miejskim Domu Kultury przy ul. Stary Rynek 13 odbędzie się spotkanie, na którym zostaną zaprezentowane ich założenia. Podczas spotkania będzie można również zgłosić chęć uczestnictwa w projektach. Udział w testach wiąże się z gwarantowanym wynagrodzeniem uzależnionym od intensywności współpracy uczestników.

EUniversal oraz OneNet to innowacyjne projekty realizowane wraz z europejskimi partnerami przez ENERGA-OPERATOR. Ich wspólnym celem jest stworzenie rozwiązań umożliwiających sprawne funkcjonowanie sieci elektroenergetycznej, w której pracować będą liczne rozproszone źródła energii, np. takie jak przydomowe mikroinstalacje fotowoltaiczne. Kluczowym aspektem prowadzonych w ich ramach działań jest współpraca spółki energetycznej z użytkownikami sieci, zarówno wytwórcami, jak i odbiorcami energii elektrycznej.

Więcej o projektach można przeczytać tu https://euniversal.eu/ oraz https://onenet-project.eu/

Podmioty i osoby zainteresowane udziałem w projektach OneNet oraz EUniversal mogą zgłaszać się również poprzez partnera projektu Enspirion Sp. z o.o. pełniącego rolę agregatora:

źródło: ENERGA-OPERATOR

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x