Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Płoccy policjanci zatrzymali podejrzanego o zabójstwo trzech chłopców


Wczoraj (17 marca)  po godz.16. na jednej z ulic osiedla Podolszyce w Płocku, policjanci zatrzymali poszukiwanego 42-latka. Mężczyzna podejrzany jest o głośne w całej Polsce zabójstwo trzech chłopców w wieku  8-17 lat. Ich ciała z ranami ciętymi, zostały odnalezione w jednym z domów na osiedlu Wyszogrodzka w Płocku. Mężczyzna pod nieobecność matki zajmował się chłopcami. Najmłodszy był jego synem.


Poszukiwany został zauważony na ulicy przez płockiego policjanta, który był  po służbie. Mężczyzna rysopisem przypominał poszukiwanego. Funkcjonariusz cały czas obserwując podejrzanego, niezwłocznie o tym fakcie powiadomił oficera dyżurnego, który natychmiast na miejsce skierował patrol.

Policjanci szybko i skutecznie zatrzymali 42-latka. Z podejrzanym trwają czynności.

Na tę chwilę z uwagi na dobro prowadzonych czynności, Policja nie udziela innych, szczegółowych informacji.

źródło: KMP Płock

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Harry
Harry
8 miesięcy temu

Od razu krzesło, albo spalić na stosie.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x