Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

22 marca koncert „Solidarni z Ukrainą”


Już 22 marca o godzinie 19:00 w Miejskim Domu Kultury w Mławie odbędzie się koncert charytatywny „Solidarni z Ukrainą”, podczas którego zagra ukraiński zespół rockowy Scream Inc wykonujący utwory zespołu Metallica.


Podczas koncertu wolontariusze Stowarzyszenia „Bądźmy razem” będą zbierać do puszek pieniądze, które w całości zostaną przekazane organizacjom wspierającym pomoc ofiarom wojny na Ukrainie. Wstęp wolny.

22 березня о 19:00 .m. у Муніципальному будинку культури в Млава відбудеться благодійний концерт «Солідарність з Україною», під час якого виступить український рок-гурт Scream Inc. Хто грає пісні metallica.

Під час концерту волонтери Асоціації «Будемо разом» збиратимуть гроші в банках, які будуть повністю передані організаціям, що підтримують допомогу постраждалим від війни в Україні. Прийом.

źródło: MDK Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x