Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

W Poznaniu spisali się na medal


Zawodnicy Klubu Sportowego Marlin Mława w miniony weekend wzięli udział w zawodach pływackich o Puchar Prezesa Wielkopolskiego Okręgu Związku Pływackiego. Spisali się w nich na medal, a dokładniej – na sześć medali.


Te zawody okazały się dla 7-osobowej grupy pływaków z mławskiego klubu bardzo udane. W zawodach uczestniczyło 474 pływaków z 32 klubów z całej Polski. Nasi reprezentanci zdobyli 6 medali.

Po złoto sięgnęła Amelia Butryn na dystansie 100m stylem klasycznym. Do tego wywalczyła srebro na 50m stylem motylkowym. Izabela Czaplicka wywalczyła srebrny medal na100m stylem dowolny i brązowy na 50m również stylem dowolnym..

Brązowe medale na  50m stylem grzbietowym zdobyli Zuzanna Deręgowska  i Aleksander Orkwiszewski.

Dobry występ, choć choć nie kwalifikujący się do medalowej puli odnotowali pozostali zawodnicy: Weronika Cieślak, Gabrysia Rachuba i Mieszko Sadza.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x