Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Przystanki MKM-ki na Batorego i Moniuszki nieczynne


Od 16 marca do odwołania wyłączone zostają dwa przystanki Mławskiej Komunikacji Miejskiej – przy ul. Moniuszki oraz przy ul. Batorego.


Jan Maria Jackowski
Reklama

Mławskie Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe Sp. z o.o., operator Mławskiej Komunikacji Miejskiej informuje, że w związku z budową sieci kanalizacji sanitarnej w ul. Moniuszki, leżącej na terenie Aglomeracji Miasta Mława, od dnia 16.03.2022 r. do odwołania autobusy MKM linii nr 3 i nr 4 nie będą  dojeżdżały do przystanków na ulicach Moniuszki i ul. Batorego.
MKM-ki kursujące na liniach 3 i 4 będą dojeżdżały na przystanek przy Dworcu PKP, następnie – pomijając wjazd w ulicę Moniuszki, pojadą ul. Dworcową. Kontynuacja trasy pozostaje bez zmian, podobnie jak godziny przyjazdów i odjazdów autobusów z poszczególnych przystanków.

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Mławianka
Mławianka
1 rok temu

Kto normalny rozkopuje kilka ulic obok siebie… Moniuszki zaczęta, Ceglana zaczęta, Batorego zaczęta, kiedy oni mają zamiar dokończyć bo jak narazie to po kawałeczku każdej ulicy zaczynają i zostawiają.

xw45
xw45
1 rok temu
Reply to  Mławianka

przy tego typu inwestycji to normalnosc ustalenie poziomu spadku zatem kto nienormalny zadaje takie pytania

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x