Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Niezwykła lekcja. Pożegnanie zimy z językiem angielskim [FOTO]


W drugim tygodniu  marca uczniowie klasy czwartej i ósmej SP 7 wcielili się w rolę nauczycieli i w ciekawy sposób przeprowadzili lekcję języka angielskiego dla uczniów zerówki, której tematem było słownictwo związane z zimą. W ramach tej niecodziennej lekcji dzieci poznały nazwy sportów,  zimowych, akcesoriów, części  zimowej garderoby , a potem uczestniczyły w różnych zabawach, które pozwoliły na utrwalenie nabytych umiejętności. A zatem były : zagadki, gry wymagające spostrzegawczości i refleksu oraz  zgadywanki na podstawie gestów i mini symulacji. Wszystkim bardzo podobała się ta lekcja. Dlatego wkrótce  starsi uczniowie znowu odwiedzą młodszych, proponując tym razem wiosenne zabawy z językiem angielskim.


źródło i fot. SP 7

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x