Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Mitologia na lekcji języka polskiego w SP 3 [FOTO]


Na początku był Chaos, z tej otchłani kryjącej w sobie wszystkie zarodki przyszłego świata wyłonili się bogowie…Podsumowując zdobytą wiedzę na temat życia bogów, uczniowie klasy Va ze Szkoły Podstawowej nr 3 wcielając się w nich, rozwiązywali zagadki, rebusy czy krzyżówkę. Tworzyli własne mity z wykorzystaniem kości narracyjnych. Była to lekcja o dużym walorze dydaktycznym, pełna sytuacyjnego humoru.


źródło i fot. SP 3

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x