Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Znów fałszywe sms-y o mobilizacji w Polsce


Ministerstwo Obrony Narodowej wydało ostrzeżenie przed fałszywymi SMS-ami, które wzywają do natychmiastowego stawiennictwa w siedzibach Wojskowych Komend Uzupełnień. To akcja dezinformacyjna, a Wojsko Polskie nie prowadzi mobilizacji.


Rozsyłane obecnie sms-y pojawiają się w sieci po raz kolejny. Za pierwszym razem, kilkanaście dni temu  zawierały informację o podwyższonym stanie zagrożenia wojennego i konieczności stawienia się do Wojskowej Komendy Uzupełnień. Podobnie jest obecnie.

MON po raz kolejny dementuje i wyraźnie zaznacza, że takich wiadomości nie rozsyłają Wojskowe Komendy Uzupełnień, a Wojsko Polskie nie prowadzi mobilizacji.

źródło: MON

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
anonimowo
anonimowo
8 miesięcy temu

Putin nie próżnuje. Straszy jak może i wie co robi bo zaraz znajdą się tacy którzy uwierzą i zaczną rozpowszechniać.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x