Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Turniej Scrabble w Miejskim Domu Kultury


Już w pierwszym tygodniu kwietnia w Miejskim Domu Kultury w Mławie odbędzie się rankingowy turniej Scrabble. Rozgrywki potrwają przez dwa dni. Zapisy na turniej już się rozpoczęły, a formularz zgłoszeniowy jest dostępny na stronie http://www.pfs.org.pl/turniej.php?id=1223#inf . Nie warto czekać do ostatniej chwili. Do tej pory zapisały się trzydzieści cztery osoby, a przewidziany limit to 70. W Mławie pojawią się gracze z całej Polski – od Białegostoku po Wrocław. Na liście jest dwóch mławian i jedna mławianka. Wszyscy startują jako debiutanci. 


W turnieju mogą wziąć udział dorośli, ale również młodzież. Pierwsze rozgrywki rozpoczną się już 2 kwietnia o godz. 11.00. Wydarzenie odbędzie się w sali na I piętrze Miejskiego Domu Kultury w Mławie. Uczestnicy turnieju zawalczą o Puchar Dyrektora MDK w Mławie. W sobotę zostanie rozegranych osiem rund, a w niedzielę sześć. Sędziować będzie Miłosz Wrzałek. Szczegółowy harmonogram wydarzenia poniżej.

Sobota, 2 kwietnia 2022 r.
10:30 — zapisy uczestników / potwierdzanie obecności
11:00 — rozpoczęcie turnieju
15:00-16:00 — przerwa obiadowa
ok. 20:00 — zakończenie gier

Niedziela, 3 kwietnia 2022 r.
9:30 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
ok. 15:30 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju

Wszystkich zainteresowanych wzięciem udziału w turnieju zachęcamy do zapoznania się z informacjami dostępnymi pod linkiem http://www.pfs.org.pl/turniej.php?id=1223#inf

Link do wydarzenia na FB https://www.facebook.com/events/416409840287718?active_tab=about

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x