Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Pożar domu w Otoczni Nowej


fot. ilustracyjne


Miał to być pożar sadzy w kominie, ale jak się okazało ogień objął drewniany strop budynku jednorodzinnego. Cztery zastępy straży pożarnej gasiły wczoraj pożar w Otoczni Nowej (gm. Wiśniewo).

Budynek, w którym pojawił się pożar był murowany i kryty blachą, miał jednak drewniane stropy. Ogień pojawił się na poddaszu, prawdopodobnie od rozgrzanego przewodu dymowego. W budynku przebywała tylko jedna osoba i nie została poszkodowana – opuściła budynek jeszcze przed przybyciem straży pożarnej. Według wstępnych szacunków straty na skutek pożaru wyniosły około 50 tys. złotych. Trwającą ponad 2 godziny akcję gaśniczą prowadziły dwa zastępy JRG Mława oraz OSP Kowalewo i OSP Podkrajewo.

red.  

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x