Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Koparka uszkodziła linię energetyczną na Niecałej


Dzisiaj, podczas robót budowlanych, operator koparki zerwał przewód linii energetycznej doprowadzający prąd do jednego z budynków mieszkalnych. Ani operator, ani osoby postronne nie zostały poszkodowane. Strażacy z JRG Mława zabezpieczyli miejsce zdarzenia i oczekują na przyjazd pogotowia energetycznego.


red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
5 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Stanisław
Stanisław
8 miesięcy temu

Ul Bronisława Malinowskiego była pokryta nowym asfaltem , były piękne chodniki. Teraz – żal patrzeć , autem jechać – makabra .

XYZ
XYZ
8 miesięcy temu

Widzę, że też robią tam kanalizację. Ciekawe czy będzie tak jak z ul. Broniewskiego. Zrobili kanalizację w ulicy pod powierzchnią. A nawierzchni utwardzonej od kilku lat brak. Czy znowu będzie marnotrawstwo Ratusza? poczekamy zobaczymy.

abc
abc
8 miesięcy temu

Ale urwał.

liki
liki
8 miesięcy temu

Fachurka po wieczorowej przyzakładówce…

xw45
xw45
8 miesięcy temu
Reply to  liki

kazdy sadzi wedlog siebie inzynierze

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x