Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Często suszą też na Mławskiej. Trzy słone mandaty i trzy zabrane prawka


Ciechanowscy policjanci zatrzymali trzech kierowców, którzy poruszali się z nadmierną prędkością w obszarze zabudowanym. Dwóch wpadło w sobotę natomiast trzeci w niedzielę. Stracili prawa jazdy i otrzymali wysokie mandaty.


Do pierwszego zatrzymania doszło tuż po północy w Ciechanowie na ul. Pułtuskiej. 20-letni kierowca samochodu audi poruszał się w obszarze zabudowanym z prędkością ponad 120 km/h. Młody mieszkaniec Ciechanowa stracił prawo jazdy, został ukarany mandatem karnym w wysokości 2500 zł oraz 10 punktami karnymi.

Również z sobotę o godz. 9:20 w Chruszczewie na ul. Mławskiej został zatrzymany kierowca forda, który przekroczył prędkość o ponad 70 km/h. 33-letni mieszkaniec pow. makowskiego również został ukarany mandatem karnym w wysokości 2500 zł i 10 punktami karnymi. I ten kierowca stracił prawo jazdy.

W niedzielę przed godziną 9:00 w Chruszczewie na ul. Mławskiej policjanci zatrzymali 29-letniego kierowcę samochodu Chrysler. Mężczyzna przekroczył dozwoloną prędkość o ponad 50 km/h. Kierowanie samochodem w obszarze zabudowanym z tak dużą prędkością skutkowało utratą prawa jazdy, mandatem karnym w wysokości 1500 zł i 10 punktami karnymi.

źródło: KPP Ciechanów

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x