Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Drużyna z SP 7 najlepszymi szczypiornistami w powiecie


11 marca 2022 roku odbyły się Mistrzostwa Powiatu Mławskiego w piłce ręcznej chłopców. Zawodnicy ze Szkoły Podstawowej nr 7 zajęli pierwsze miejsce, pokonując w zaciętych meczach uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 4 i ze Szkoły Podstawowej z Wiśniewa. Wyniki spotkań były następujące SP 7 – SP 4 (5 – 3), SP 7 – SP WIŚNIEWO (2 – 1), SP 4 – SP WIŚNIEWO ( 5 – 2)


źródło: SP 7

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x