Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Pożar w bloku. Dwie osoby nie żyją, jedna jest ranna


Tragiczny w skutkach pożar w budynku wielorodzinnym w Ciechanowie. Śmierć poniosła 46-letnia kobieta i 65-letni mężczyzna a jedna osoba została ranna.


Zgłoszenie o pożarze wpłynęło do Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ciechanowie, 13 marca ok. godziny 22.40. W działaniach gaśniczych trwających ponad 3,5 h brało udział siedem zastępów straży pożarnej. Dwie osoby opuściły budynek przed przybyciem straży pożarnej.

– Działania jednostek ochrony przeciwpożarowej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia. Strażacy ewakuowali jeszcze sześciu mieszkańców budynku. Ratownicy podali dwa prądy wody w natarciu w celu ugaszenia pożaru. Na skutek zdarzenia dwie osoby poniosły śmierć – kobieta w wieku 46 lat oraz mężczyzna w wieku 65 lat a jedna została ranna – podaje kpt. Damian Kołpaczyński z KP PSP w Ciechanowie.

red.

fot.: KP PSP Ciechanów

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x