Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Znów pożary traw. Tym razem w Kosinach Starych i Turzy Wielkiej [FOTO]


Pożar w Kosinach Starych


Po piątkowej serii pożarów traw, również sobota nie minęła spokojnie. Strażacy dwukrotnie wyjeżdżali gasić płonące na polu trawy. W Starych Kosinach pożar objął obszar około 20 arów, akcja gaśnicza trwał 1,5 godziny, a uczestniczyły w niej JRG Mława, OSP Podkrajewo i OSP Kowalewo.

W Turzy Wielkiej pożar rozprzestrzenił się na powierzchni około 2 arów, a akcja gaśnicza trwała około godziny. Tu działania prowadziły strażacy z JRG Mława oraz OSP Turza Mała i OSP Lipowiec Kościelny.

W obu przypadkach przyczynę pożaru ustali Policja, według wstępnej oceny straży pożarnej oba przypadki były spowodowane zaprószeniem ognia.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x