Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Sarna uwięziona w bunkrze koło Krzywonosi


fot. ilustracyjne


Do niecodziennej interwencji strażaków doszło wczoraj około godziny 15:30. Zostali oni wezwani, by ratować sarnę, która wpadła głębokiego bunkra, jakich wiele znajduje się w lasach w okolicy Krzywonosi.  W momencie przybycia strażaków z JRG Mława i OSP Piegłowo, zwierzę było jeszcze żywe, ale nie mogło się wydostać o własnych siłach. Strażacy zeszli na dół i próbowali wyciągnąć przestraszone zwierzę. Tym jednak razem nie udało się sarny uratować, padłą podczas próby wyciągnięcia.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
4 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Rodriges
Rodriges
8 miesięcy temu

Niemoty. Może byli na kacu.

Anonimowo
Anonimowo
8 miesięcy temu
Reply to  Rodriges

Chyba ty

Anonimowo
Anonimowo
8 miesięcy temu
Reply to  Rodriges

A ty to z kąt z Meksyku

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x